Acasă Actualitate Cum vor funcționa școlile din Timiș în următoarea săptămână?

Cum vor funcționa școlile din Timiș în următoarea săptămână?

305
DISTRIBUIȚI

Sâmbătă, Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Timiș s-a întrunit pentru a modifica scenariile în care își vor desfășura activitățile unitățile de învățământ de stat, în funcție de ratele de infectare.

În localitățile carantinate din județ, adică Timișoara, Dumbrăvița, Giroc, Ghiroda și Moșnița Nouă, școala se va face strict online. În rest, avem 64 de școli în scenariul 1 („verde”), 144 în scenariul 2 („galben”) și 248 în scenariul 3 („roșu”). Față de săptămâna trecută, 97 de școli și-au schimbat scenariile de desfășurare a cursurilor.

Lista scenariilor:

Denumire unitate de învățământ (PJ +AR) Scenariu 29.03.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BALINȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BODO S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂDIMAC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ING. ANGHEL SALIGNY” BANLOC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BANLOC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OFSENIȚA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PARTOȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCA S2
ȘCOALA PRIMARĂ BARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRNA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BÂRNA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POGĂNEȘTI S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEBA VECHE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEBA VECHE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHERESTUR S2
ȘCOALA PRIMARĂ CHERESTUR S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE ȚICHINDEAL” BECICHERECU MIC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BECICHERECU MIC S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELINȚ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BELINȚ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHIZĂTĂU S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BETHAUSEN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BETHAUSEN S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLADOVA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CLADOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLICIOVA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CLICIOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUTINA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CUTINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEUCUȘEȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ LEUCUȘEȘTI S2
LICEUL TEHNOLOGIC “PETRE MITROI” BILED S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BILED S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BILED S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRDA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERECUȚA S3
ȘCOALA PRIMARĂ BERECUȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BIRDA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNGEORGE S3
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNGEORGE S3
ȘCOALA PRIMARĂ CHARLOTTENBURG S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOGDA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOLDUR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOLDUR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JABĂR S2
ȘCOALA PRIMARĂ JABĂR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA-FORGACI S2
ȘCOALA PRIMARĂ OHABA FORGACI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINERSIG S2
ȘCOALA PRIMARĂ SINERSIG S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRESTOVĂȚ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRESTOVĂȚ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVĂȚ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUCOVĂȚ S3
LICEUL TEORETIC BUZIAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BACOVA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BACOVA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUZIAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SILAGIU S3
ȘCOALA PRIMARĂ SILAGIU S3
ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BUZIAȘ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂRPINIȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MICĂ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MICĂ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENAD S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CENAD S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENEI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CENEI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOBDA S2
ȘCOALA PRIMARĂ BOBDA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHECEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHECEA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEVEREȘU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEVERESU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGȘINA S2
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGȘINA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VUCOVA S2
ȘCOALA PRIMARĂ VUCOVA S2
LICEUL TEORETIC “ALEXANDRU MOCIONI” CIACOVA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CEBZA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CIACOVA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MACEDONIA S3
ȘCOALA PRIMARĂ MACEDONIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBAD S3
ȘCOALA PRIMARĂ OBAD S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROMAN S3
ȘCOALA PRIMARĂ PETROMAN S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMLOȘU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MIC S2
ȘCOALA PRIMARĂ COMLOȘU MIC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUNGA S2
ȘCOALA PRIMARĂ LUNGA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘTEIU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘTEIU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PĂRU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚIPARI S3
ȘCOALA PRIMARĂ ȚIPARI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRICIOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CIREȘU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICIOVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JDIOARA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTEA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘAVA S1
ȘCOALA PRIMARĂ COȘAVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURTEA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAROVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DAROVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODOȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU MARE S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENTA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREȘTEA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DENTA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROVINIȚA MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DETA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DETA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OPATIȚA S2
LICEUL TEHNOLOGIC “SFÂNTU NICOLAE” DETA S2
ȘCOALA PRIMARĂ OPATIȚA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUDEȘTII NOI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII NOI S2
LICEUL TEORETIC “SFINȚII KIRIL ȘI METODII” DUDEȘTII VECHI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEGLEVICI S3
ȘCOALA PRIMARĂ CHEGLEVICI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII VECHI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUCOVĂȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂCHITA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “INIMA CULORILOR” DUMBRĂVIȚA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRĂVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FĂGET S3
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL BĂTEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BICHIGI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRĂNEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COLONIA MICĂ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂGET S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEMEREȘTI S3
LICEUL TEORETIC “TRAIAN VUIA” FĂGET S3
ȘCOALA PRIMARĂ BĂTEȘTI S3
ȘCOALA PRIMARĂ BICHIGI S3
ȘCOALA PRIMARĂ BRĂNEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUNEA MARE S3
ȘCOALA PRIMARĂ BUNEA MARE S3
ȘCOALA PRIMARĂ COLONIA MICĂ S3
ȘCOALA PRIMARĂ TEMEREȘTI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂRDEA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FÂRDEA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GLADNA ROMÂNĂ S1
ȘCOALA PRIMARĂ GLADNA ROMÂNĂ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE GROZA” FIBIȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FIBIȘ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FOENI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRUCENI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOENI S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVOJDIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GAVOJDIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JENA S3
ȘCOALA PRIMARĂ JENA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUGOJEL S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SĂLBĂGEL S3
ȘCOALA PRIMARĂ SĂLBĂGEL S3
LICEUL TEORETIC GĂTAIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUTIN S3
ȘCOALA PRIMARĂ BUTIN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GĂTAIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘEMLACU MARE S3
ȘCOALA PRIMARĂ ȘEMLACU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHILAD S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHILAD S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIRODA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIRODA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA-VII S3
ȘCOALA PRIMARĂ GIARMATA-VII S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIZELA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GHIZELA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘANOVIȚA S2
ȘCOALA PRIMARĂ ȘANOVIȚA S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIARMATA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNATEAZ S3
ȘCOALA PRIMARĂ CERNETEAZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIERA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIERA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRĂNICERI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOAGER S3
LICEUL TEORETIC “DAVID VONIGA” GIROC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CHIȘODA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOSIF CIOROGARIU” CHIȘODA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIROC S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIULVĂZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRAI NOU S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRAI NOU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIULVĂZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IVANDA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOTTLOB S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOTTLOB S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOHANISFELD S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOHANISFELD S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTELEC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTELEC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ JAMU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLOPODIA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CLOPODIA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JAMU MARE S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARTIN ȘUBONI” JEBEL S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JEBEL S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT JIMBOLIA S1
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 JIMBOLIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 JIMBOLIA S1
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIMBOLIA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ LENAUHEIM S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BULGĂRUȘ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BULGĂRUȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRABĂȚ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRABĂȚ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LENAUHEIM S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIEBLING S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNA S2
ȘCOALA PRIMARĂ CERNA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIF LIEBLING S2
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIF S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIEBLING S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DOLAȚ S2
ȘCOALA PRIMARĂ DOLAȚ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIVEZILE S2
LICEUL TEHNOLOGIC “ROMULUS PARASCHIVOIU” LOVRIN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LOVRIN S3
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “ALEXANDRU ROȘCA” LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.11 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.13 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “YSAKINY” LUGOJ S3
LICEUL TEHNOLOGIC “AUREL VLAICU” LUGOJ S3
LICEUL TEHNOLOGIC “VALERIU BRANIȘTE” LUGOJ S3
LICEUL TEORETIC “CORIOLAN BREDICEANU” LUGOJ S3
LICEUL TEORETIC “HARUL” LUGOJ S3
LICEUL TEORETIC “IULIA HAȘDEU” LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ANIȘOARA ODEANU” LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE MUZICĂ “FILARET BARBU” LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EFTIMIE MURGU” LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI LUGOJ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.9 MĂGURI LUGOJ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SORIN TITEL” MARGINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREAZOVA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MARGINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINTEȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ SINTEȘTI S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAȘLOC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALIOȘ S3
ȘCOALA PRIMARĂ ALIOȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MAȘLOC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA MICĂ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GEORGE GÂRDA” MĂNĂȘTIUR S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂNĂȘTIUR S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA LUNCĂ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORAVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MORAVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STAMORA GERMANĂ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘNIȚA NOUĂ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALBINA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA NOUĂ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA VECHE S3
ȘCOALA PRIMARĂ MOȘNIȚA VECHE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT URSENI S3
ȘCOALA PRIMARĂ URSENI S3
LICEUL TEHNOLOGIC “TRAIAN GROZĂVESCU” NĂDRAG S1
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NĂDRAG S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIȚCHIDORF S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NIȚCHIDORF S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ OHABA LUNGĂ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA LUNGĂ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORȚIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂLACEA S3
ȘCOALA PRIMARĂ CĂLACEA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CORNEȘTI S3
ȘCOALA PRIMARĂ CORNEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORȚISOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECEANI S3
ȘCOALA PRIMARĂ SECEANI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PARȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PARȚA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂDURENI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COM.PĂDURENI S3
LICEUL TEORETIC PECIU NOU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DINIAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PECIU NOU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINUL SÂRBESC S3
LICEUL TEORETIC PERIAM S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PERIAM S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARIA BRINDEA” PESAC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PESAC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROASA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIVINA DE SUS S2
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA DE SUS S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂȘEȘTI S2
ȘCOALA PRIMARĂ FĂRĂȘEȘTI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIENI S2
ȘCOALA PRIMARĂ POIENI S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCHIA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE JOS S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE SUS S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BENCECU DE SUS S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MURANI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PIȘCHIA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂPĂT S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRĂGOIEȘTI S3
ȘCOALA PRIMARĂ DRĂGOIEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FICĂTAR S3
ȘCOALA PRIMARĂ FICĂTAR S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HITIAȘ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HITIAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RACOVIȚA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂRBOVA S3
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PĂUNESCU” RECAȘ S3
LICEUL TEORETIC RECAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HERNEACOVA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT RECAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STANCIOVA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVIN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BAZOȘ S3
ȘCOALA PRIMARĂ BAZOȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IZVIN S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IANOVA S3
ȘCOALA PRIMARĂ IANOVA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT REMETEA MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SACOȘU TURCESC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERINI S3
ȘCOALA PRIMARĂ BERINI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTVEȘTI S3
ȘCOALA PRIMARĂ OTVEȘTI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU TURCESC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ULIUC S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIUC S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARAVALE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SARAVALE S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATCHINEZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂRĂTEAZ S3
ȘCOALA PRIMARĂ BĂRĂTEAZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODONI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HODONI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SATCHINEZ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCĂLAZ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEREGSĂU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MIC S3
ȘCOALA PRIMARĂ BEREGSĂU MIC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SĂCĂLAZ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNANDREI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CARANI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARANI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COVACI S3
ȘCOALA PRIMARĂ COVACI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SÂNANDREI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNMIHAIU ROMÂN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU GERMAN S3
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNMIHAIU GERMAN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU ROMÂN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UTVIN S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ UTVIN S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SÂNNICOLAU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SÂNNICOLAU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL SÂNNICOLAU MARE S3
LICEUL TEHNOLOGIC “CRISTOFOR NAKO” SÂNNICOLAU MARE S3
LICEUL TEORETIC “IOAN JEBELEAN” SÂNNICOLAU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NESTOR OPREAN” NR.2 SÂNNICOLAU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SÂNNICOLAU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “THEODOR BUCURESCU” NR.1 SÂNNICOLAU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 SÂNNICOLAU MARE S3
ȘCOALA POSTLICEALĂ “HENRI COANDĂ” SÂNNICOLAU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IGRIȘ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ACADEMICIAN PROFESOR DOCTOR MUNTEANU IOAN” IGRIȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SANPETRU MARE S2
ȘCOALA PRIMARĂ SECAȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECAȘ S1
ȘCOALA PRIMARĂ TRAIAN VUIA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JUPANI S1
ȘCOALA PRIMARĂ JUPANI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SUDRIAȘ S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN VUIA S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUDRIAȘ S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘAG S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘAG S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘANDRA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘANDRA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIHEI S2
ȘCOALA PRIMARĂ UIHEI S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTIUCA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGOMIREȘTI S1
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGOMIREȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OLOȘAG S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘTIUCA S1
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PUFAN” TIMIȘOARA S3
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “DUMITRU CIUMAGEANU” TIMIȘOARA S3
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “PAUL POPESCU NEVEANU” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL ECONOMIC “FRANCESCO SAVERIO NITTI” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL NAȚIONAL “ANA ASLAN” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA S3
COLEGIUL NAȚIONAL “CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC “CARMEN SYLVA” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL TEHNIC “EMANUIL UNGUREANU” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL TEHNIC “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT LADYBIRD TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “CHILDREN CARE CENTER” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CORDIANA TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “INFANTS” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LUI GOGHIȚĂ” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S3
GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “FRANZ LUKAS” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “NOTRE DAME” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL TIMIŞOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.27 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 “CARLA PELZ” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.37 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.19 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.16 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.48 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA PRIMARĂ PRIMII PAȘI TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TROIȚA TIMIȘOARA S3
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “BANATUL” TIMIȘOARA S3
LICEUL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIȘOARA S3
LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC “AZUR” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURĂ ȘI AGRICULTURĂ “CASA VERDE” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC ”ELECTROTIMIȘ” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.20 TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC “REGELE FERDINAND I ” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC “IOAN SLAVICI” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC “ION.I.C.BRĂTIANU” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL “GHEORGHE ATANASIU” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMIȘOARA S3
LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM “SPIRU HARET” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMIȘOARA S3
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX “SFÂNTUL ANTIM IVIREANUL” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIȘOARA S3
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “BARTÓK BÉLA” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “DOSITEI OBRADOVICI” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “GRIGORE MOISIL” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “JEAN LOUIS CALDERON” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “VLAD ȚEPEȘ” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 TIMIȘOARA S3
LICEUL TEORETIC “WILLIAM SHAKESPEARE” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44 TIMIȘOARA S3
LICEUL WALDORF TIMIȘOARA S3
SCOALA PRIMARĂ “ELIM” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “BABEL” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE LEONIDA” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MONTESSORI HAUS TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT C.F.R. TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.13 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 “TAKE IONESCU” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.18 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 “AVRAM IANCU” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.21 “VICENȚIU BABEȘ” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.24 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.27 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.27 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.30 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 “SFÂNTA MARIA” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL “RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG TIMIȘOARA S3
ȘCOALA POSTLICEALĂ “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA PRIMARĂ “CASA SPERANȚEI” TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “WENDY KIDS” TIMIȘOARA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PLANETA PITICILOR” TIMIȘOARA S3
COLEGIUL DE ÎNVĂȚĂMÂNT TERȚIAR NONUNIVERSITAR USAMVBT TIMIȘOARA S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEREMIA MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NERĂU S2
ȘCOALA PRIMARĂ NERĂU S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MARE S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MICĂ S2
ȘCOALA PRIMARĂ TEREMIA MICĂ S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SORIN LEIA” TOMEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROMÂNEȘTI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI SAT S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMNATIC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOMNATIC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLOVĂȚU MARE S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ICTAR S3
ȘCOALA PRIMARĂ ICTAR S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIFALĂU S3
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIFALĂU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘUȘTRA S3
ȘCOALA PRIMARĂ ȘUȘTRA S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOPOLOVĂȚU MARE S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TORMAC S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CADAR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘIPET S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIPET S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TORMAC S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ UIVAR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PUSTINIȘ S2
ȘCOALA PRIMARĂ PUSTINIȘ S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂUȚI S2
ȘCOALA PRIMARĂ RAUȚI S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINU MAGHIAR S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIVAR S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VARIAȘ S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GELU S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELU S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNPETRU MIC S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VARIAȘ S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALCANI S3
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALCANI S3
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VICTOR VLAD DELAMARINA S1
ȘCOALA PRIMARĂ HONORICI S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROASA MARE S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROASA MARE S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VICTOR VLAD DELAMARINA S1
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VIȘAG S1
ȘCOALA PRIMARĂ VIȘAG S1
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMINO SERVITE VOITEG S2
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITEG S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOLEA S2
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VOITEG S2
   
   
   
   
   
   
Scoli in scenariul 1 64
Scoli in scenariul 2 144
Scoli in scenariul 3 248
Scoli exclusiv online (în carantină) 135
   
TOTAL 591
Scoli care schimbă scenariul 97
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Comentarii

comentarii