Acasă Actualitate Elevii din 209 școli din Timiș vor merge fizic la școală. Care...

Elevii din 209 școli din Timiș vor merge fizic la școală. Care este situația în Timișoara

345
DISTRIBUIȚI

Sâmbătă, 8 mai, Comitetul Județean pentru Situații de Urgență, convocat de prefectul Zoltan Nemeth în ședință online, a aprobat scenariul de organizare și desfășurare a cursurilor în unitățile de învățământ din județul Timiș în perioada 10 – 15 mai. Potrivit noii hotărâri, 209 școli din 47 de UAT-uri vor fi în „scenariul 1” – „verde”, iar 382 de școli din 52 de UAT-uri, inclusiv Timișoara, vor fi în al doilea – „galben”. În ultima săptămână, 174 au fost în primul și 417 în al doilea.

Reamintim, cele două scenarii au fost definite de ordinul comun al miniștrilor Educației și Sănătății. Scenariul 1 este pus în aplicare în localitățile cu o rată de infectare mai mică de 1/1.000 de locuitori, și presupune ca toți elevii și preșcolarii să vină fizic la școală. Scenariul 2, la o rată de peste 1/1.000 de locuitori, presupune ca doar preșcolarii, elevii din ciclul primar, cei din clase terminale și cei din școlile speciale să vină fizic la ore, în timp ce restul elevilor vor învăța online.

„Scenariile au fost aprobate având în vedere rata incidenței cumulative a COVID-19 la 1.000 locuitori pe localități, pe ultimele 14 zile, și propunerile Consiliilor de Administrație ale unităților de învățământ din fiecare localitate, propuneri avizate de către Inspectoratul Școlar Județean fundamentată pe baza informării Direcției de Sănătate Publică Timiș din 07.05.2021 cu privire la situația epidemiologică la nivelul fiecărei localități, precum și în funcție de infrastructura și resursele existente în fiecare unitate de învățământ. Scenariul de funcţionare al unităţii/instituţiei de învăţământ pe parcursul anului şcolar/universitar se va actualiza săptămânal, cu referinţă la fiecare zi de vineri, în funcţie de evoluţia epidemiologică, cu excepţia situaţiei în care localitatea intră în carantină”.

Lista cu fiecare unitate:

UAT Denumire unitate de învățământ (PJ +AR) Scenariu           Luni 07.05.2021 Observații
BALINŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BALINȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BODO S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂDIMAC S2  
BANLOC ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ING. ANGHEL SALIGNY” BANLOC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BANLOC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OFSENIȚA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PARTOȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCA S1  
BARA ȘCOALA PRIMARĂ BARA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BARA S1  
BÂRNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂRNA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BÂRNA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POGĂNEȘTI S1  
BEBA VECHE ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEBA VECHE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEBA VECHE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHERESTUR S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CHERESTUR S2  
BECICHERECU MIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE ȚICHINDEAL” BECICHERECU MIC S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BECICHERECU MIC S2  
BELINŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BELINȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BELINȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHIZĂTĂU S2  
BETHAUSEN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BETHAUSEN S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BETHAUSEN S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLADOVA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ CLADOVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLICIOVA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ CLICIOVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUTINA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ CUTINA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEUCUȘEȘTI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ LEUCUȘEȘTI S1  
BILED LICEUL TEHNOLOGIC “PETRE MITROI” BILED S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BILED S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BILED S1  
BIRDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ BIRDA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERECUȚA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BERECUȚA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BIRDA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNGEORGE S1  
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNGEORGE S1  
BOGDA ȘCOALA PRIMARĂ CHARLOTTENBURG S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOGDA S1  
BOLDUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOLDUR S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOLDUR S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JABĂR S2  
ȘCOALA PRIMARĂ JABĂR S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA-FORGACI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ OHABA FORGACI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINERSIG S2  
ȘCOALA PRIMARĂ SINERSIG S2  
BRESTOVĂŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRESTOVĂȚ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRESTOVĂȚ S1  
BUCOVĂŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUCOVĂȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUCOVĂȚ S2  
ORAŞ BUZIAŞ LICEUL TEORETIC BUZIAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BACOVA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BACOVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BUZIAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SILAGIU S2  
ȘCOALA PRIMARĂ SILAGIU S2  
ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ BUZIAȘ S2  
CĂRPINIŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂRPINIȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂRPINIȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MICĂ S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MICĂ S1  
CENAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENAD S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CENAD S2  
CENEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CENEI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CENEI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BOBDA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ BOBDA S2  
CHECEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHECEA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHECEA S2  
CHEVEREŞU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEVEREȘU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEVERESU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGȘINA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGȘINA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VUCOVA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ VUCOVA S2  
ORAŞ CIACOVA LICEUL TEORETIC “ALEXANDRU MOCIONI” CIACOVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CEBZA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CIACOVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MACEDONIA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ MACEDONIA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OBAD S1  
ȘCOALA PRIMARĂ OBAD S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROMAN S1  
ȘCOALA PRIMARĂ PETROMAN S1  
COMLOŞU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMLOȘU MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COMLOȘU MIC S1  
ȘCOALA PRIMARĂ COMLOȘU MIC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUNGA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ LUNGA S1  
COŞTEIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ COȘTEIU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘTEIU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PĂRU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȚIPARI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ ȚIPARI S2  
CRICIOVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRICIOVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CIREȘU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRICIOVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JDIOARA S2  
CURTEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CURTEA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COȘAVA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ COȘAVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURTEA S1  
DAROVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DAROVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DAROVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODOȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU MARE S1  
DENTA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENTA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREȘTEA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DENTA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROVINIȚA MARE S1  
ORAŞ DETA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DETA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DETA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OPATIȚA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “SFÂNTU NICOLAE” DETA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ OPATIȚA S2  
DUDEŞTII NOI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUDEȘTII NOI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII NOI S2  
DUDEŞTII VECHI LICEUL TEORETIC “SFINȚII KIRIL ȘI METODII” DUDEȘTII VECHI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHEGLEVICI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CHEGLEVICI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUDEȘTII VECHI S2  
DUMBRAVA ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUCOVĂȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DUMBRAVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂCHITA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITA S2  
DUMBRĂVIŢA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “INIMA CULORILOR” DUMBRĂVIȚA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRĂVIȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRĂVIȚA S2  
ORAŞ FĂGET GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT FĂGET S1  
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL BĂTEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BICHIGI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BRĂNEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COLONIA MICĂ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂGET S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEMEREȘTI S1  
LICEUL TEORETIC “TRAIAN VUIA” FĂGET S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BĂTEȘTI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BICHIGI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BRĂNEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUNEA MARE S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BUNEA MARE S1  
ȘCOALA PRIMARĂ COLONIA MICĂ S1  
ȘCOALA PRIMARĂ TEMEREȘTI S1  
FÂRDEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂRDEA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FÂRDEA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GLADNA ROMÂNĂ S2  
ȘCOALA PRIMARĂ GLADNA ROMÂNĂ S2  
FIBIŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE GROZA” FIBIȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FIBIȘ S1  
FOENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ FOENI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRUCENI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOENI S1  
GAVOJDIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GĂVOJDIA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GAVOJDIA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JENA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ JENA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LUGOJEL S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SĂLBĂGEL S1  
ȘCOALA PRIMARĂ SĂLBĂGEL S1  
ORAŞ GĂTAIA LICEUL TEORETIC GĂTAIA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUTIN S2  
ȘCOALA PRIMARĂ BUTIN S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GĂTAIA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘEMLACU MARE S2  
ȘCOALA PRIMARĂ ȘEMLACU MARE S2  
GHILAD ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHILAD S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHILAD S1  
GHIRODA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIRODA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GHIRODA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA-VII S1  
ȘCOALA PRIMARĂ GIARMATA-VII S1  
GHIZELA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHIZELA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GHIZELA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘANOVIȚA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ ȘANOVIȚA S1  
GIARMATA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIARMATA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNATEAZ S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CERNETEAZ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIARMATA S2  
GIERA ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIERA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIERA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRĂNICERI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOAGER S2  
GIROC LICEUL TEORETIC “DAVID VONIGA” GIROC S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CHIȘODA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOSIF CIOROGARIU” CHIȘODA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT GIROC S2  
GIULVĂZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ GIULVĂZ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRAI NOU S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRAI NOU S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GIULVĂZ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IVANDA S1  
GOTTLOB ȘCOALA GIMNAZIALĂ GOTTLOB S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOTTLOB S2  
IECEA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ IECEA MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IECEA MARE S1  
OTELEC ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOHANISFELD S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOHANISFELD S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTELEC S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ OTELEC S2  
JAMU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ JAMU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CLOPODIA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CLOPODIA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JAMU MARE S2  
JEBEL ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARTIN ȘUBONI” JEBEL S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JEBEL S2  
ORAŞ JIMBOLIA GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT JIMBOLIA S1  
GRĂDINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 JIMBOLIA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3 JIMBOLIA S1  
LICEUL TEHNOLOGIC JIMBOLIA S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ JIMBOLIA S1  
LENAUHEIM ȘCOALA GIMNAZIALĂ LENAUHEIM S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BULGĂRUȘ S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BULGĂRUȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRABĂȚ S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GRABĂȚ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LENAUHEIM S1  
LIEBLING ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIEBLING S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CERNA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ CERNA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIF LIEBLING S1  
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIF S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIEBLING S1  
LIVEZILE ȘCOALA GIMNAZIALĂ LIVEZILE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DOLAȚ S2  
ȘCOALA PRIMARĂ DOLAȚ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LIVEZILE S2  
LOVRIN LICEUL TEHNOLOGIC “ROMULUS PARASCHIVOIU” LOVRIN S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT LOVRIN S1  
MUNICIPIUL LUGOJ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “ALEXANDRU ROȘCA” LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.6 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.11 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.13 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.7 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “YSAKINY” LUGOJ S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “AUREL VLAICU” LUGOJ S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “VALERIU BRANIȘTE” LUGOJ S2  
LICEUL TEORETIC “CORIOLAN BREDICEANU” LUGOJ S2  
LICEUL TEORETIC “HARUL” LUGOJ S2  
LICEUL TEORETIC “IULIA HAȘDEU” LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ANIȘOARA ODEANU” LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ DE MUZICĂ “FILARET BARBU” LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “EFTIMIE MURGU” LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 MĂGURI LUGOJ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.9 MĂGURI LUGOJ S2  
MARGINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SORIN TITEL” MARGINA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BREAZOVA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MARGINA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SINTEȘTI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ SINTEȘTI S1  
MAŞLOC ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAȘLOC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALIOȘ S1  
ȘCOALA PRIMARĂ ALIOȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MAȘLOC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA MICĂ S1  
MĂNĂŞTIUR ȘCOALA GIMNAZIALĂ “GEORGE GÂRDA” MĂNĂȘTIUR S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂNĂȘTIUR S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL REMETEA LUNCĂ S1  
MORAVIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORAVIȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MORAVIȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STAMORA GERMANĂ S2  
MOŞNIŢA NOUĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOȘNIȚA NOUĂ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ALBINA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA NOUĂ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT MOȘNIȚA VECHE S2  
ȘCOALA PRIMARĂ MOȘNIȚA VECHE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT URSENI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ URSENI S2  
NĂDRAG LICEUL TEHNOLOGIC “TRAIAN GROZĂVESCU” NĂDRAG S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NĂDRAG S2  
NIŢCHIDORF ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIȚCHIDORF S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NIȚCHIDORF S2  
OHABA LUNGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ OHABA LUNGĂ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OHABA LUNGĂ S1  
ORŢIŞOARA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORȚIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂLACEA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CĂLACEA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CORNEȘTI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CORNEȘTI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ORȚISOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECEANI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ SECEANI S2  
PARŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PARȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PARȚA S2  
PĂDURENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PĂDURENI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COM.PĂDURENI S1  
PECIU NOU LICEUL TEORETIC PECIU NOU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DINIAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PECIU NOU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINUL SÂRBESC S2  
PERIAM LICEUL TEORETIC PERIAM S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT PERIAM S1  
PESAC ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MARIA BRINDEA” PESAC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PESAC S1  
PIETROASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIETROASA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIVINA DE SUS S2  
ȘCOALA PRIMARĂ CRIVINA DE SUS S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FĂRĂȘEȘTI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ FĂRĂȘEȘTI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIENI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ POIENI S2  
PIŞCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ PIȘCHIA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE JOS S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BENCECU DE SUS S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BENCECU DE SUS S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MURANI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PIȘCHIA S2  
RACOVIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ RACOVIȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂPĂT S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRĂGOIEȘTI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ DRĂGOIEȘTI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FICĂTAR S2  
ȘCOALA PRIMARĂ FICĂTAR S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HITIAȘ S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HITIAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RACOVIȚA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂRBOVA S2  
ORAŞ RECAŞ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PĂUNESCU” RECAȘ S2  
LICEUL TEORETIC RECAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HERNEACOVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT RECAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STANCIOVA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVIN S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BAZOȘ S2  
ȘCOALA PRIMARĂ BAZOȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IZVIN S2  
REMETEA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ REMETEA MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IANOVA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ IANOVA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT REMETEA MARE S2  
SACOŞU TURCESC ȘCOALA GIMNAZIALĂ SACOȘU TURCESC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BERINI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ BERINI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OTVEȘTI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ OTVEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SACOȘU TURCESC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ULIUC S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ULIUC S1  
SARAVALE ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARAVALE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SARAVALE S1  
SATCHINEZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SATCHINEZ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂRĂTEAZ S2  
ȘCOALA PRIMARĂ BĂRĂTEAZ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HODONI S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ HODONI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SATCHINEZ S2  
SĂCĂLAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCĂLAZ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MARE S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ BEREGSĂU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BEREGSĂU MIC S2  
ȘCOALA PRIMARĂ BEREGSĂU MIC S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SĂCĂLAZ S2  
SÂNANDREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNANDREI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CARANI S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CARANI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COVACI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ COVACI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT SÂNANDREI S1  
SÂNMIHAIU ROMÂN ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNMIHAIU ROMÂN S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU GERMAN S2  
ȘCOALA PRIMARĂ SÂNMIHAIU GERMAN S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMIHAIU ROMÂN S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UTVIN S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ UTVIN S2  
ORAŞ SÂNNICOLAU MARE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL SÂNNICOLAU MARE S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “CRISTOFOR NAKO” SÂNNICOLAU MARE S2  
LICEUL TEORETIC “IOAN JEBELEAN” SÂNNICOLAU MARE S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NESTOR OPREAN” NR.2 SÂNNICOLAU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.2 SÂNNICOLAU MARE S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “THEODOR BUCURESCU” NR.1 SÂNNICOLAU MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 SÂNNICOLAU MARE S2  
ȘCOALA POSTLICEALĂ “HENRI COANDĂ” SÂNNICOLAU MARE S2  
SÂNPETRU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MILIVOI TRIFUNSCHI” SÂNPETRU MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IGRIȘ S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ACADEMICIAN PROFESOR DOCTOR MUNTEANU IOAN” IGRIȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SANPETRU MARE S1  
SECAŞ ȘCOALA PRIMARĂ SECAȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SECAȘ S1  
TRAIAN VUIA ȘCOALA PRIMARĂ TRAIAN VUIA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JUPANI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ JUPANI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SUDRIAȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN VUIA S1  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUDRIAȘ S1  
ŞAG ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘAG S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘAG S2  
ŞANDRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘANDRA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘANDRA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIHEI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ UIHEI S1  
ŞTIUCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTIUCA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DRAGOMIREȘTI S2  
ȘCOALA PRIMARĂ DRAGOMIREȘTI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OLOȘAG S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘTIUCA S2  
MUNICIPIUL TIMIŞOARA CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PUFAN” TIMIȘOARA S2  
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “DUMITRU CIUMAGEANU” TIMIȘOARA S2  
CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ “PAUL POPESCU NEVEANU” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL ECONOMIC “FRANCESCO SAVERIO NITTI” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL NAȚIONAL “ANA ASLAN” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL NAȚIONAL “CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC “CARMEN SYLVA” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL TEHNIC “EMANUIL UNGUREANU” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL TEHNIC “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT LADYBIRD TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “CHILDREN CARE CENTER” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CORDIANA TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “INFANTS” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LUI GOGHIȚĂ” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “FRANZ LUKAS” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “NOTRE DAME” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIŢA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL TIMIŞOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.20 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.27 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 “CARLA PELZ” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.22 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.31 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.25 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.24 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.26 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.32 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.19 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.37 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.19 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.16 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.48 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ PRIMII PAȘI TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TROIȚA TIMIȘOARA S2  
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV “BANATUL” TIMIȘOARA S2  
LICEUL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIȘOARA S2  
LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “AZUR” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURĂ ȘI AGRICULTURĂ “CASA VERDE” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.13 TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC DE VEST TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC ”ELECTROTIMIȘ” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.20 TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC “REGELE FERDINAND I ” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “IOAN SLAVICI” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC “ION.I.C.BRĂTIANU” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL “GHEORGHE ATANASIU” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM “SPIRU HARET” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEOLOGIC ORTODOX “SFÂNTUL ANTIM IVIREANUL” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC GERHARDINUM TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “BARTÓK BÉLA” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “DOSITEI OBRADOVICI” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “GRIGORE MOISIL” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “JEAN LOUIS CALDERON” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC MILLENIUM TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “NIKOLAUS LENAU” TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC SOCRATES TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC SPECIAL IRIS TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “VLAD ȚEPEȘ” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.28 TIMIȘOARA S2  
LICEUL TEORETIC “WILLIAM SHAKESPEARE” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.44 TIMIȘOARA S2  
LICEUL WALDORF TIMIȘOARA S2  
SCOALA PRIMARĂ “ELIM” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “BABEL” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE LEONIDA” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MONTESSORI HAUS TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.5 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.12 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT C.F.R. TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.13 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.15 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 “TAKE IONESCU” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.18 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.19 “AVRAM IANCU” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.21 “VICENȚIU BABEȘ” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.24 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.27 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.27 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.30 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.7 “SFÂNTA MARIA” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM SĂPTĂMÂNAL “RUDOLF WALTHER” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA POSTLICEALĂ FEG TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA POSTLICEALĂ “HENRI COANDĂ” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ “CASA SPERANȚEI” TIMIȘOARA S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ “WENDY KIDS” TIMIȘOARA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PLANETA PITICILOR” TIMIȘOARA S2  
COLEGIUL DE ÎNVĂȚĂMÂNT TERȚIAR NONUNIVERSITAR USAMVBT TIMIȘOARA S2  
TEREMIA MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TEREMIA MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NERĂU S1  
ȘCOALA PRIMARĂ NERĂU S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TEREMIA MICĂ S1  
ȘCOALA PRIMARĂ TEREMIA MICĂ S1  
TOMEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SORIN LEIA” TOMEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROMÂNEȘTI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOMEȘTI SAT S1  
TOMNATIC ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOMNATIC S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TOMNATIC S1  
TOPOLOVĂŢU MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLOVĂȚU MARE S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ICTAR S1  
ȘCOALA PRIMARĂ ICTAR S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL IOSIFALĂU S1  
ȘCOALA PRIMARĂ IOSIFALĂU S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘUȘTRA S1  
ȘCOALA PRIMARĂ ȘUȘTRA S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TOPOLOVĂȚU MARE S1  
TORMAC ȘCOALA GIMNAZIALĂ TORMAC S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CADAR S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘIPET S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘIPET S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT TORMAC S2  
UIVAR ȘCOALA GIMNAZIALĂ UIVAR S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PUSTINIȘ S1  
ȘCOALA PRIMARĂ PUSTINIȘ S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL RĂUȚI S1  
ȘCOALA PRIMARĂ RAUȚI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNMARTINU MAGHIAR S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL UIVAR S1  
VARIAŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ VARIAȘ S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GELU S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GELU S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNPETRU MIC S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT VARIAȘ S2  
VĂLCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALCANI S1  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VALCANI S1  
VICTOR VLAD DELAMARINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ VICTOR VLAD DELAMARINA S2  
ȘCOALA PRIMARĂ HONORICI S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PETROASA MARE S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROASA MARE S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VICTOR VLAD DELAMARINA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VIȘAG S2  
ȘCOALA PRIMARĂ VIȘAG S2  
VOITEG ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMINO SERVITE VOITEG S2  
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VOITEG S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FOLEA S2  
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VOITEG S2  

 

Comentarii

comentarii