1. Balint – USL
2. Banloc – PSD – primar Cornel Tota
3. Bara – USL
4. Barna – PSD
5. Beba Veche – PDL – primar Ioan Bohancanu
6. Becicherecu Mic – USL
7. Belint – PDL- primar Gheorghe Florin Laza
8. Bethausen – USL
9. Biled – PDL
10. Birda – USL
11. Bogda – PSD
12. Boldur – PNL
13. Brestovat – PDL
14. Buzias – PSD – primar Alger Viorel Ilas
15. Bucovat – PNL
16. Carpinis – USL
17. Cenad – PDL – primar Nicolae Craciun
18. Cenei – PNL
19. Checea – PNL
20. Cheveresu Mare – USL – primar Marcel Muia
21. Ciacova – PDL – primar Petru Filip
22. Comlosu Mare – USL
23. Costeiu – PNL – primar Petru Carebia
24. Criciova – PDL – primar Petru Rosoca
25. Curtea – PPDD
26. Darova – PNL
27. Denta – PSD
28. Deta – PDL – primar Petru Roman
29. Dudestii Noi – PNL – primar Alin Nica
30. Dudestii Vechi – UBBR – primar Gheorghe Nacov
31. Dumbrava – UDMR
32. Dumbravita – USL – primar Victor Malac
33. Faget – PDL – primar Marcel Avram
34. Fardea – PDL
35. Fibis – PDL
36. Foeni -PDL
37. Gataia – PDL – primar Raul Cozarov
38. Gavojdia – PDL – primar Danut Toma Stoica
39. Ghilad – PNL
40. Ghiroda – PNTCD – primar Dorel Cadariu
41. Ghizela – PDL – primar Ioan Ursu
42. Giarmata – PSD – primar Virgil Bunescu
43. Giera – PNL
44. Giroc – PSD- primar Iosif Ionel Toma
45. Giulvaz – USL
46. Gottlob – PDL – primar Gheorghe Nastor
47. Iecea Mare – PSD
48. Jamu Mare – USL
49. Jebel – USL
50. Jimbolia – PDL
51. Lenauheim – PDL – primar Ioan Suciu
52. Liebling – PNL – primar Ioan Gheorghe Munteanu
53. Livezile – PNL – primar Stefan Varga
54. Lovrin – PDL – primar Vasile Graur
55. Lugoj – PSD – primar Francisc Boldea
56. Manastiur – PNTCD – primar Ionel Curuti
57. Margina – PSD
58. Masloc – PPDD
59. Moravita – USL
60. Mosnita Noua – PSD – primar Ioan Sorincau
61. Nadrag – PDL – primar Liviu Muntean
62. Nitchidorf – USL
63. Ohaba Lunga – PSD
64. Ortisoara – USL
65. Otelec
66. Padureni – PDL – primar Dorin Ignuta
67. Parta – USL
68. Peciu Nou – PDL – primar Ioan Farcalau
69. Periam – PNL
70. Pesac – USL
71. Pietroasa – PSD
72. Pischia – PDL – primar Ioan Sas
73. Racovita – USL
74. Recas – PNL
75. Remetea Mare – USL
76. Sacalaz – PDL – primar Ilie Todasca
77. Sacosu Turcesc – PDL – primar Gabriel Adrian Koller
78. Sag – PDL – primar Venus Oprea
79. Sanandrei – PSD
80. Sandra – PDL – primar Ioan Savu
81. Sanmihaiu Roman – PSD
82. Sannicolau Mare – PDL – primar Danut Groza
83. Sanpetru Mare – PNL
84. Saravale – USL
85. Satchinez – PDL
86. Secas – PDL
87. Stiuca – USL
88. Teremia Mare – PDL – primar Petru Sintean
89. Timisoara – USL – primar Nicolae Robu
90. Tomesti – PDL
91. Tomnatic – PNL
92. Topolovatu Mare – PDL
93. Tormac – PNL
94. Traian Vuia – PSD
95. Uivar – USL
96. Valcani – PNL
97. Varias – USL
98. Victor Vlad Delamarina – USL
99. Voiteg – USL
Comentarii
comentarii