Elevii din Timiş au obţinut premii la Geografie. Fizică, Matematică, Informatică, dar şi la Tenis de Masă sau chiar Balet. Dintre aceştia, aproape 20 de elevi au luat premii şi menţiuni la Limba şi Literatura Sârbă. „Ne mândrim cu ei, îi apreciem pe ei, pe profesorii care i-au adus la acest nivel, considerându-i un model pentru toţi elevii din judeţul nostru!”, spune Aura Danielescu, inspector şcolar general de Timiş.
Tabel nominal cu elevii din judeţul Timiş care au obţinut premii şi menţiuni la olimpiadele şi concursurile din calendarul M.E.C.Ş. în anul şcolar 2014 – 2015 |
|||||||||
Nr. crt. |
Concursul | Etapa NAȚIONALĂ |
Disciplina | Numele şi prenumele elevului | Clasa | Unitatea şcolară | Premiul (I, II, III sau MENŢIUNE) |
Profesor | Inspector şcolar |
1 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE INSTRUMENTALA CLASELE III-VIII SUCEAVA | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – PIAN | HORVATH COSMIN | 6 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | OANA GROSU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
2 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE INSTRUMENTALA CLASELE III-VIII SUCEAVA | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – VIOARĂ | DRĂGOI-TATARICI TANYA | 7 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | CRISTINA SÎNMĂRTINEAN MARIANA SÎNMĂRTINEAN | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
3 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE INSTRUMENTALA CLASELE III-VIII SUCEAVA | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – CHITARĂ | ŞTEFAN ADA | 8 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | ADRIAN MARDAN | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
4 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE INSTRUMENTALA CLASELE III-VIII SUCEAVA | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – TROMPETĂ | SOLONCA FLORINEL-EMANUEL | 8 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | I | ILIE OBERŞTERESCU-HARŞIAN SIMONA-VICTORIA MUSTEŢIU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
5 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE INSTRUMENTALA CLASELE III-VIII SUCEAVA | NAŢIONALĂ | MUZICĂ-PERCUŢIE | UZA ANDRA | 5 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | ALINA JUMUGĂ-CUIBARIU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
6 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – CHITARĂ | MIHAI THEODOR | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | I | ADRIAN MARDAN AIDA MARC | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
7 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – CORN | CHIFAN COSMIN | 9 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | ŞTEFAN-OVIDIU MUREŞAN ANDREEA DUMITRESCU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
8 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – CORN | ONIŢIU OANA-DANIELA | 11 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | I | ŞTEFAN-OVIDIU MUREŞAN ANDREEA DUMITRESCU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
9 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – FLAUT | UDRIŞTE CARINA ANDREEA | 10 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | GABRIELLA-TUNDE POPESCU ANDREEA DUMITRESCU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
10 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ-PERCUŢIE | ROMITAN PAULA-VIRGILIA | 11 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | MENŢIUNE | ALINA JUMUGĂ-CUIBARIU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
11 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – PIAN | MIHĂILESCU IOAN | 10 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | LUCIA PÂRVĂNESCU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
12 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ-TARAGOT | LICAREŢI ILIE-MARIUS | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | AUREL-IACOB LOGA | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
13 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – VIOARĂ | COVACI DIANA-CRISTINA | 9 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | IOAN FERNBACH AIDA MARC | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
14 | OLIMPIADA NAŢIONALA DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRRUMENTALĂ ŞI STUDII TEORETICE MUZICALE, CLASELE IX-XII IAŞI | NAŢIONALĂ | MUZICĂ – VIOARĂ | MOLNAR-POPA ANA | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | MARIA-VALERIA CLEŞIU ANDREEA DUMITRESCU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
15 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ COREGRAFIE CLASELE VII-XII, BACĂU | NAŢIONALĂ | DANS CLASIC | BOZSITY RALUCA-CIPRIANA | 8 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | ALIN RADU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
16 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ COREGRAFIE CLASELE VII-XII, BACĂU | NAŢIONALĂ | DANS CLASIC | BOTA DAVID-VICTOR-IOAN | 10 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | MENŢIUNE | ANA VALKAY | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
17 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ COREGRAFIE CLASELE VII-XII, BACĂU | NAŢIONALĂ | DANS CLASIC | DANCIU EVA-MARIA | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | MENŢIUNE | CARMEN COJOCARU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
18 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARTA ACTORULUI, TIMIŞOARA | NAŢIONALĂ | ARTA ACTORULUI-INDIVIDUAL | TUDORAN OANA-MARIA | 11 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | I | MIRELA PUIA | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
19 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARTA ACTORULUI, TIMIŞOARA | NAŢIONALĂ | ARTA ACTORULUI-INDIVIDUAL | GAVRIL PATRICIA-GEORGIANA | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | CĂTĂLIN URSU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
20 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARTA ACTORULUI, TIMIŞOARA | NAŢIONALĂ | ARTA ACTORULUI-INDIVIDUAL | ZGĂBAIA ANDREI | 12 | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | III | CĂTĂLIN URSU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
21 | OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE ARTA ACTORULUI, TIMIŞOARA | NAŢIONALĂ | TRUPE | TRUPA DE TEATRU | COLEGIUL NAŢIONAL DE ARTĂ “ION VIDU” TIMIŞOARA | II | MIRELA PUIA CĂTĂLIN URSU | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ | |
22 | OLIMPIADA DE ARTE VIZUALE, ARHITECTURĂ ŞI ISTORIA ARTELOR, CLASELE XI-XII, ARAD |
NAŢIONALĂ | ISTORIA ARTELOR | SIMILIE MONICA | 11 | LICEUL DE ARTE PLASTICE TIMIŞOARA | MENŢIUNE | IULIANA CEAPŞA | PROF.DR. DAN-AUREL BĂCILĂ |
23 | OLIMPIADA DE GEOGRAFIE | NAȚIONALĂ | GEOGRAFIE | SUCIU BIANCA | 9 | Col. Naţ. C.D.Loga Timişoara | II | Ancuţa Cosmin | KISS FRANCISC |
24 | OLIMPIADA DE LIMBA MAGHIARĂ |
NAȚIONALĂ | LIMBA MAGHIARĂ |
ANDRÁSY NÓRA | 7 | Liceul Teoretic “Bartók Béla” Timisoara | II | Bakó Ágnes | KISS FRANCISC |
25 | OLIMPIADA DE BIOLOGIE | NAȚIONALĂ | BIOLOGIE | DRĂGAN ANA-MARIA | 7 | LIC.TEORETIC GR. MOISIL | MENȚIUNE | IANCULESCU GEORGINA | PUTNIC ANGELA |
26 | OLIMPIADA DE ISTORIE | NAȚIONALĂ | ISTORIE | LEPA OANA | 8 | Școala Gimnazială nr.19 “Avram Iancu” Timişoara | I | Todorov Gheorghina | ŞANDOR PETRU |
27 | OLIMPIADA DE SOCIO – UMANE | NAȚIONALĂ | LOGICĂ ŞI ARGUMENTARE | DAMIAN MIRUNA | 11 | Colegiul Național C.Brediceanu Lugoj | MENŢIUNE | Lazăr Elena | ŞANDOR PETRU |
28 | OLIMPIADA DE FIZICĂ | NAȚIONALĂ | FIZICĂ | ONECI C. T. CODRIN PAUL | 10 | LICEUL TEORETIC „GRIGORE MOISIL” TIMIŞOARA | MENŢIUNE | CUCU DORINA | SEVICIU MONICA MIOARA |
29 | OLIMPIADA | NAȚIONALĂ | MATEMATICĂ | VLAD RALUCA | 9 | LICEUL TEORETIC „GRIGORE MOISIL” | MENTIUNE | GEORGESCU GEORGE | BLAJOVAN ZENO |
30 | OLIMPIADA | NAȚIONALĂ | MATEMATICĂ | MALEKSHAHIAN ALEXANDRU | 10 | LICEUL TEORETIC „GRIGORE MOISIL” | MENTIUNE | GEORGESCU RUXANDA | BLAJOVAN ZENO |
31 | OLIMPIADA DE RELIGIE | NAŢIONALĂ | RELIGIE ROMANO CATOLICĂ ÎN LIMBA ROMANĂ | MUNTEAN NORBERT | 8 | LICEUL TEORETIC NIKOLAUS LENAU TIMIŞOARA | MENŢIUNE | BURMAN GABRIELA | DANIELA LILIANA BUZATU |
32 | CONCURSUL PENTRU DISCIPLINE TEOLOGICE-CULTUL PENTICOSTAL | NAŢIONALĂ | CULTUL PENTICOSTAL | GRIGORAŞ ABEL DORIN | 9 | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIŞOARA | I | GRIGOREŞ LĂCRIMIOARA | DANIELA LILIANA BUZATU |
33 | CONCURSUL PENTRU DISCIPLINE TEOLOGICE-CULTUL PENTICOSTAL | NAŢIONALĂ | CULTUL PENTICOSTAL | KONTRA ANA MARIA | 10 | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIŞOARA | II | GRIGORAŞ DORIN | DANIELA LILIANA BUZATU |
34 | CONCURSUL PENTRU DISCIPLINE TEOLOGICE-CULTUL PENTICOSTAL | NAŢIONALĂ | CULTUL PENTICOSTAL | BÎRCĂ ANCA | 11 | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIŞOARA | MENŢIUNE | GRIGORAŞ DORIN | DANIELA LILIANA BUZATU |
35 | CONCURSUL PENTRU DISCIPLINE TEOLOGICE-CULTUL PENTICOSTAL | NAŢIONALĂ | CULTUL PENTICOSTAL | JUCOS OANA | 12 | LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL LOGOS TIMIŞOARA | I | GRIGOREŞ LĂCRIMIOARA | DANIELA LILIANA BUZATU |
36 | OLIMPIADA NAŢIONALA A SPORTULUI ŞCOLAR | NAŢIONALĂ | TENIS DE MASĂ, GIMNAZIU BĂIEŢI | IGNAT ALEXANDRU | 8 | ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 LUGOJ | I | MONICA IANCULESCU | OSAIN CONSTANTIN |
37 | OLIMPIADA DE INFORMATICĂ | NAŢIONALĂ | INFORMATICĂ | BABALAU ALEXANDRU | 9 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMIŞOARA | MENŢIUNE | MANZ DORIN, LUPŞE-TURPAN MIRCEA | STANCOV JELCO |
38 | OLIMPIADA DE INFORMATICĂ | NAŢIONALĂ | INFORMATICĂ | ROCHIAN VLAD-MIHAI | 10 | LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL TIMIŞOARA | MENŢIUNE | IORDAICHE CRISTINA, LUPŞE-TURPAN MIRCEA | STANCOV JELCO |
39 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | MILOICOV IVANA | 12 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | PAULEVICI DARA | STANCOV JELCO |
40 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | TODOROV MAIA | 12 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | II | PAULEVICI DARA | STANCOV JELCO |
41 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | CÎMPIANU GABRIELA LARISA | 12 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | III | PAULEVICI DARA | STANCOV JELCO |
42 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | STOIANOV ALEXANDAR SAŞA | 12 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | MENŢIUNE | PAULEVICI DARA | STANCOV JELCO |
43 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | BRANCOVICI LIDIA | 11 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
44 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | RIDIC NATASA | 11 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | II | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
45 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | JIVCOVICI LAZAR MICA | 11 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | III | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
46 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | JIVANOV TIANA | 10 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
47 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | TRAȘCĂ MARIA DUȘIȚA | 10 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | MENŢIUNE | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
48 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | IANOSEV MILAN | 9 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
49 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | PETROV ALEKSANDRA | 9 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | II | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
50 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | MARCOV MARKO | 9 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | III | BILIANA PARVULESCU | STANCOV JELCO |
51 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | KARAKLAJIC NEDA | 8 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
52 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | STANCOV AEXANDAR | 8 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | II | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
53 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | SOMOGY IELENIA ŞTEFANIA | 8 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | III | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
54 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | BRANKOVIĆ VIKTOR | 7 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | I | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
55 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | GERMAN FILIP | 7 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | II | MARIANA SAKOTIC | STANCOV JELCO |
56 | OLIMPIADA DE LIMBA MATERNĂ SÂRBĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA ŞI LITERATURA SÂRBĂ | MIRIANICI SAMANTHA | 7 | LICEUL TEORETIC DOSITEI OBRADOVICI TIMIŞOARA | III | MILINA MARGARIT | STANCOV JELCO |
57 | OLIMPIADA | NAŢIONALĂ | LIMBA ENGLEZA | SIPOS DARIA | 9 | COLEGIUL NATIONAL C.D.LOGA | MENŢIUNE | CRAINA VIOLETA | RAMONA- ELENA FAUR |
58 | OLIMPIADA | NAŢIONALĂ | LIMBA ENGLEZA | LEUSTEAN GINA | 10 | COLEGIUL NATIONAL C. BREDICEANU | MENŢIUNE | TEODORESCU MARIA | RAMONA- ELENA FAUR |
59 | OLIMPIADĂ | NAŢIONALĂ | LIMBA UCRAINEANĂ | SMECICAȘ MARTA TANIA | 10 | COLEGIUL NAȚIONAL “IULIA HASDEU” LUGOJ | MENŢIUNE | LAZARCIUC VIOLETA | CÎMPEANU ION |
60 | CONCURSUL NAŢIONAL PENTRU ELEVI CU DEFICIENŢE DE AUZ | NAŢIONALĂ | MATEMATICĂ | ŞANDOR DENISA CLAUDIA | 7 | CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PUFAN” TIMIŞOARA | I | LUNTRARU SORIN | BUMBĂCILĂ DIANA |
61 | CONCURSUL NAŢIONAL PENTRU ELEVI CU DEFICIENŢE DE AUZ | NAŢIONALĂ | TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI COMPUTERIZATE | VITEZ ALEXANDRA ŞTEFANIA | 7 | CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PUFAN” TIMIŞOARA | II | SUCIU ADRIANA | BUMBĂCILĂ DIANA |
62 | CONCURSUL NAŢIONAL PENTRU ELEVI CU DEFICIENŢE DE AUZ | NAŢIONALĂ | TEHNOLOGIA INFORMAŢIEI COMPUTERIZATE | VULCU IOANA | 8 | CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ “CONSTANTIN PUFAN” TIMIŞOARA | III | SUCIU ADRIANA | BUMBĂCILĂ DIANA |
Comentarii
comentarii