Acasă Stiri pe scurt Programul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş

Programul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş

378
DISTRIBUIȚI

 

Programul întreruperilor în alimentarea cu energie electrică în judeţul Timiş
 
Ziua / Data
Localitatea, strada afectata
Ora
Luni
12.07.2010
Timişoara: Str.Smetana (p), Calea Bogdăneştilor (p), P.Pincio (p), Cuza, Ţebea (p), B.P.Haşdeu (p), Herăstrău (p), Suceava (p), Aprodul Movilă (p), Nedeia (p), Memorandului (p)
09 ÷ 15
Jud.Timiş: Deta (ERREME AGROFERMA SRL, AGRORECOLTA SRL), Toager, Giera, Petroman (p), Liebling, Conac Iosif
08 ÷ 16
Jud.Timiş: Ghiroda (p), Moşniţa Nouă (p), Moşniţa Veche (p)
09 ÷ 17
Jud.Timiş: Zona Fârdea – Iersnic
10 ÷ 17
Jud.Timiş: Remetea, Pădurani, Iersnic, Jimbolia (str.Republicii – zona gara CFR, SC FAGI SRL, poliţie), Dudeştii Vechi (p), Periam (p) 
08 ÷ 18
Marţi
13.07.2010
Timişoara: Str.Mureş (p), Crivaia (p), Măgura (p), Cheia (p), Vânătorilor (p), Aluniş (p), Mendeleev (p), Madrid (p), Hamlet (p), Suceava (p), N.Titulescu (p), Nufăr (p)
09 ÷ 16
Jud.Timiş: Zona Fârdea
10 ÷ 17
Jud.Timiş: Baloşeşti, Luncani, Tomeşti, Uivar (Baza de Recepţie, gara CFR, ECOLAND Uivar, Uzina de Apă, sala de sport), Dudeştii Vechi (p), Sânnicolau Mare (str.V.Babeş, Drumul Nerăului, 16 Decembrie), Periam (p)
08 ÷ 18
Jud.Timiş: Cernăteaz, Covaci
09 ÷ 17
Jud.Timiş: SP Toager, Jamu Mare, Petroman (p)
08 ÷ 16
Miercuri
14.07.2010
Timişoara: Str.N.Titulescu (p), Spl.T.Vladimirescu (p), P-ţa Maria (p), 16 Decembrie (p), Miron Costin (p), Gh.Doja (p)
09 ÷ 14
Jud.Timiş: Lugoj (str.Timişorii, A.Iancu, E.Murgu, V.Branişte, Făgăraş), Cadar (p)
09 ÷ 16
Jud.Timiş: Răchita, Dudeştii Vechi (p), Sânnicolau Mare (str.Belşugului, Traian Vuia, Stadionului), Periam (p)
08 ÷ 18
Jud.Timiş: Izvin (herghelie), Ianova, Bencecu de Sus (p)
09 ÷ 17
Jud.Timiş: Jamu Mare (p), Giera, Toager, Petroman (p), Liebling, Conac Iosif
08 ÷ 16
Jud.Timiş: Zona Fârdea (p)
10 ÷ 17
Joi
15.07.2010
Timişoara: Str.Albac (p), Calea Martirilor (p), Azuga (p), Măgura (p), Aluniş (p), Anul 1848 (p), Dimineţii (p), Mendeleev (p), Madrid (p), Hamlet (p), Suceava (p)
09 ÷ 16
Timişoara: Str.Ovidiu (p), Mătăsarilor (p), Dorobanţilor (p)
09 ÷ 14
Jud.Timiş: SP Toager, Gherman, Petroman (p)
08 ÷ 16
Jud.Timiş: Povergina, Bunea Mare, Ionel, SP Kerites I+II, SP Otelec Mal Stâng, Dudeştii Vechi (p), Periam (p)
08 ÷ 18
Jud.Timiş: Cernăteaz, Covaci
09 ÷ 17
Jud.Timiş: Zona Fârdea (p)
10 ÷ 17
Jud.Timiş: Lugoj (str.Cornet (MICRO V))
09 ÷ 16
Vineri
16.07.2010
Timişoara: Calea Torontalului (p), Calea Aradului (p)
09 ÷ 14
Jud.Timiş: Zona Fârdea (p)
10 ÷ 17
Jud.Timiş: Sărăzani, Barna, Jureşti, Boteşti, Drinova, Pogăneşti, Jimbolia (ferma AGROBRIMEX), Dudeştii Vechi (p), Periam (p), Periam Port
08 ÷ 18
Jud.Timiş: SP Gad, SP Gai, SP Rudna, Petroman (p), Liebling, Conac Iosif
08 ÷ 16
 
Obs. : Durata întreruperii este orientativă ; ea poate să crească sau să scadă în funcţie de starea instalaţiei retrase din exploatare.

Comentarii

comentarii